Opinie

Standard obiektu:
Ocena ogólna:
3.98 / 5
pokoje
łazienki
lokalizacja
jakość do ceny
obsługa
okolica
wyżywienie
zgodność z ofertą

Najnowsze opinie:

Korzystam z oferty Opera od lat. Pierwsza sprawa - totalna niespodzianka jakie jedzenie dostaniemy > Bywa świeżutkie ale i bywa zwyczajnie stare. Kupują na początku sezonu dużo jak coś im nie idzie to mocna zaliczyć np: zbyt długo niepoorawnie przechowywaną rybę czy stare warzyw. Jednakże jak już się rozbuja to w sezonie potrafią szybko i smacznie gotować - choć z tym też różnie bywa . Whatever, Jadłam różne potrawy i w sumie na wiele lat uczęszczania to kilka razy było fatalnie, podobnie znajomi z którymi bywamy od kat w Chłapowie. REASUMUJĄC, nie jest źle ale mogłoby być lepiej gdyby jedzenie za-wsze było świeże a nie jest. NA PLUS jest szeroka oferta i miła obsługa
avatar
Asiac
Najlepszy halibut w ziołach, jakiego w życiu jadłam! Pierogi z mięsem, pychota!! Świetna obsługa, szczególnie Pani z Baru, zawsze uśmiechnięta z radością spełnia nawet najbardziej wymyślne zachcianki klienta ;) Duże porcje, świeże ryby, gorąco polecam! PS. Słodkości też pyszne!
avatar
Marianna Brzozowska
Pokaż kolejne opinie

 

Galeria obiektu:

Opinie o obiekcie:

avatar

Może na początek plusy bo to szybciutko pójdzie. Wystrój. Koniec, dziękuję. Teraz wrażenia z pobytu. Najpierw dostałem danie główne, później zupę... ale to może i dobrze, ponieważ przepłukałem smak placków ziemniaczanych z sosem mięsnym cygańskim, który nazywa się chytrze " porcja bystrego" czy jakoś tak. Sos z paczki, odbija się glutaminianem do końca dnia, konsystencja przypominała smarki rozpuszczonego dzieciaka. O żadnym mięsie i innych składnikach nie ma w ogóle mowy. Przepraszam, przypadkiem trafiłem w nim na pieczarkę, ale pewnie był to efekt roztargnienia kogoś na kuchni. Same placki EWIDENTNIE podgrzewane mikrofalami, sine jak topielec w środku. Ciekawostką jest fakt, że placek po cygańsku, który w menu opisany jest jako placek ziemniaczany z sosem mięsnym cygańskim (identycznym jaki ja zamówiłem), obfituje w elementy mięsne oraz warzywne. Ogólnie nakładam sobie sądowy zakaz zbliżania się w to miejsce oraz życzliwym odradzaniem tego miejsca znajomym.
więcej

My na mapie:

Kontakt:

tel: 506 895 608

Żeromskiego 171

84-120 Chłapowo